Hakkımızda

ARYA RENT A CAR İLE KAYSERİ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

2001 yılında Kayseri’de kurulan ve sağladığı geniş güven ağı sayesinde bugün 21 şubeye ulaşan Arya Rent a Car ile tanışın. Zengin araç filosu ve gelişmiş teknolojisi sayesinde sürüş deneyimini en üst seviyede yaşamanızı sağlayan Arya Rent a Car, Kayseri’den çıktığı yolda, sizin güveniniz ile birlikte büyütmeye devam ediyor. Binek araç kiralama konusunda sektörünün öncüsü olan firmamız, son model araçlara istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ulaşma fırsatı sunuyor. Güler yüzlü ve işini bilen personellerimi sayesinde memnuniyetinizi daima ön planda tutarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Her segmentten otomobil için danışabileceğiniz Arya Rent a Car, bütçenizi yormadan bireysel yolculuklarda güvenilir bir yol arkadaşı sunuyor. İster kendi şehrinizde, isterseniz de ziyarette bulunduğunuz Arya Rent a Car şubelerinin bulunduğu lokasyonlarda tercih edebileceğiniz kiralık araçlarımız ile yollar sizin eseriniz olacak.


Arya Rent a Car ile Mercedes, Audi, Opel, Renault Araç KullanınEn güzel yolculuklara adım atacağınız Arya Rent a Car ile Mercedes, Audi, Opel, Renault gibi dünyaca ünlü markaların binek otomobillerine sahip olabilirsiniz. Sektördeki gücünü sizin güveniniz ile büyüten markamız, 2014 yılında Füma Otomotiv markası ile de Kayseri Ambar lokasyonunda İç Anadolu bölgesine hizmet vermeye devam ediyor. 5050 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan plazamızda sunduğumuz rent a car hizmetleri ile hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra kendi markamız olan BTT Travel ile turizm sektöründe de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Güvenli yolculukların baş kahramanı olan Arya Rent a Car, turizm sektörüne de başarılı bir giriş yaparak yolculukların varış noktasında da memnuniyetinizi sürdürmeye kararlı.


Arya Rent a Car ile Her Yol Size Yakın

Su gibi kolay, sorunsuz ve konforlu yolculuklar için tercih edeceğiniz Arya Rent a Car ile mükemmel bir sürüş deneyimine hazır olun. İster tek başınıza isterseniz de sevdikleriniz ile birlikte çıkacağınız yolculuklarda yolun sonu hep mutluluğa ve rahatlığa çıkacak. Siz de Arya Rent a Car ailesinin bir parçası olarak daimi misafirimiz olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Güler yüzlü ekibimiz ve son teknolojiler ile donatılan araçlarımızla tanışın.

Whatsapp Telefon