Araçlar


Kayseri Havalimanı Uygun Araç Kiralama

Kiralamak istediğiniz araçlara tek merkezden ulaşabileceğiniz Arya Rent a Car ile beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. İster şehir içinde isterseniz de şehir dışında bulunan yolculuk ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz araçlarımızı istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Çok çeşitli donanımlara sahip olan araç listesi üzerinden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan araçları kolayca seçebilirsiniz. SUV’ların sürüş keyfini yaşamak isteyenlerden Mercedes’ten vazgeçemeyenlere kadar herkes için bir modelin bulunduğu Arya Rent a Car ile yolculuk sürecini keyifli bir deneyime dönüştürmek çok kolay.

Kiralık Araç Listesinde Hyundai, Fiat, Opel, Mercedes ve Daha Fazlası

Park yardımı sistemine de sahip olan kiralık araçlar sayesinde geri geri, iki araç arasına, dik veya yatay bir şekilde park etme işlemlerini kolay bir şekilde tamamlarsınız. Hız sabitleme sistemi bulunan kiralık araç listesi arasından seçimde bulunarak özellikle uzun yollarda kendinizi yormadan varış noktasına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Trafik akışında sorunsuz bir şekilde yol almak için tercih edebileceğiniz kiralık araç listesi bünyesindeki araçlarla, otomobil dışında bulunan canlıların da sağlığını koruyabilirsiniz. Genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemine de sahip araçlarla, yol kenarından aniden çıkan hayvanların da sağlığını korursunuz. Güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için tercih edeceğiniz son model araçlarımız, yolda geçirdiğiniz sürenin çok daha konforlu olmasını sağlar.

Kiralık Araç İhtiyacınız için Arya Rent a Car

Arya Rent a Car’ın zengin araç filosu sayesinde güvenli ve konforlu sürüşler elde edersiniz. Kiralık araç listesi dahilinde bulunan araçlarımızdaki otomatik klima ile yaz kış iç mekanın istediğiniz derecede olmasını sağlayabilirsiniz. Park, far, yağmur ve lastik basınç sensörü ile de aracınızdan inmeden tüm süreçlere hakim olabilirsiniz. Acemi sürücüler veya işini garantiye almak isteyenler için birçok farklı sürüş destek sistemine sahip olan kiralık araç listesi; denge kontrol sistemi, yokuş kalkış desteği, dur kalk ve hız sabitleme ve sınırlama sistemleri gibi birçok donatıya sahip olan araçlara sahiptir. Yolculukların çok daha güvenli olmasını sağlayan zengin seçenekleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan araç listesi arasından seçiminizi kolayca yapabilir ve istediğiniz araca dakikalar içinde sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Telefon