Filo Kiralama

ARYA RENT A CAR FİLO KİRALAMA HİZMETİ İLE TANIŞIN

Arya Rent a Car’ın filo kiralama hizmeti ile tanıştınız mı? Hemen filo kiralama formunu doldurarak size uygun ve marka seçimini sağlayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Arya Rent a Car ayrıcalığı ile kampanyalı fiyatlardan ulaşabileceğiniz filo kiralama hizmetlerimiz ile lojistik, pazarlama ve satış gibi işlemleriniz için ihtiyacınız olan otomobillere kolayca ulaşın. Her ölçekten işletmenin tercih edebileceği filo kiralama hizmetlerimizde, tüm taleplere yanıt verebilecek geniş bir araç gamına sahibiz. Dünya markalarının en nitelikli araçlarına ulaşabileceğiniz Arya Rent a Car ile istediğiniz kadar aracın finanse edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm işlemler için uçtan uca çözümlerimizden faydalanarak işlemlerinizin çevrim içi olarak tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman, efor ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayan filo kiralama hizmetlerimiz ile iş kaybı yaşamadan işte sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Filo Kiralama Avantajlarından Yararlanın

Sadece şirketlerin değil, şahısların da faydalanabileceği filo kiralama hizmetleri sayesinde bir yıldan 5 yıla kadar araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İkinci el değeri ve yatırım riski gibi otomobillerin kullanımları ile ilgili olan riskler, firmamıza aittir. Bu sayede araç kullanım sürecinde siz ve çalışanlarınız sadece güvenli ve konforlu bir sürüşün keyfini çıkaracak. Lastik değişimi, yedek araç hizmeti, kasko ve sigorta giderleri gibi gider kalemlerinin de tarafımıza ait olduğu filo araç kiralama hizmetleri sayesinde iş akış süreçleriniz sekteye uğramayacak. Hasar onarımları, vergi ödemeleri, periyodik bakım hizmetleri gibi araçlarla ilgili giderlerden de tasarruf edeceğiniz Arya Rent a Car ile kiralama sürecinde içiniz de işiniz de rahat edecek.

Filo Kiralama ile Büyük Rahatlık

Hızlı geri dönüş imkanı sayesinde ihtiyacınız olan araçlara çok hızlı bir süre içerisinde ulaşabileceğiniz Arya Rent a Car ile iletişime geçerek kilometre sınırı, model ve marka gibi kriterlerinizi iletmeniz yeterlidir. Uzun dönem araç kiralamanın adresi olan Arya Rent a Car ile iletişime geçtiğinizde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde beklentilerinizi karşılayacaktır. Kolayca filo araç kiralamanın adresine tüm Türkiye’den ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Her ölçekten filo kiralama hizmetleri için tercih edebileceğiniz Arya Rent a Car ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Filo Kiralama

Teklif Al


Whatsapp Telefon