Kiralama Rehberi

Arya Markası Olarak başta Kayseri Havalimanı olmak üzere Türkiye Çapında 15'i aşkın Kiralama Noktamız ve 1500'ün üzerinde kiralık aracımız ile Hizmet Veren 20 yıllık Kurumsal ve Profesyonel Rent A Car Markasıyız Ayrıca Temsil ettiğimiz ULUSLARARASI Marka Güvencesi ile Dünya genelinde 125 Ülke ve 17,000 Kiralama Ofisleri Sayesinde ULUSLARARASI Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.
Evet Rakiplerimiz Arasında Daima Biraz  daha Fazla olduğumuz gözlemlenmektedir ,Koçlar Rent a car Ailesi olarak hizmetimiz tamamen yasal kurumsal ve profesyoneldir .20 yıllık Araç kiralama tecrübemiz ve Müşteri Memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde Tüm kiralamalarımızda Mutlu Müşteri Garantisi ile çalışmaktayız Rakipsiz Hizmet ve Fiyat Politikamız Bizi Yakından TAKİP Ve TAKLİT eden firmaların varlığını bir hayli artırmakta ve bizim fiyatlarımız üzerinden indirim ile müşteri kazanma çabasına sevketmektedir sizde benzersiz ve sorunsuz hizmet için Hemen rezervasyon yapın Koçlar Ailesinin Bir parçası olun.
Rezervasyon sistemimiz 3 basit adımdan oluşmaktadır önceklikle alış yeri -alış tarihi ve dönüş tarihi -saat seçeneklerini seçip araç ve fiyatları göster demeniz gerekir. sonra karşınıza çıkan araç seçeneklerimizden size uygun olan aracı seçip rezervasyon butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurup rezervasyonu onaylamanız yeterlidir. Yada dilerseniz Whatsapp üzerinden bize yazarak veya arayarak müşteri temsilcilerimiz ile rezervasyon yapmanız mümkündür .whatsapp görüşmelerinize yada sorularınıza en kısa süre içerisinde cevap verilecektir.
Rezervasyonunuz sistemimize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede size e,mail ,olarak onaylandığına dair bir bilgi mesajı gelir ve karşılıklı olarak rezervasyon onaylanmış olur bazen gönderilen email posta kutusunun gereksiz ,önemsiz yada spam bölümüne düşmüş olabilir kontrol etmenizi rica ederiz.
Uçağınız havalimanına indiğinde belirttiğiniz uçak numarası ve saatine göre sizi havalimanı çıkış kapısında isminiz yazan bir tabela ile karşılayıp otopark kısmında bulunan araç teslim alma ve bırakma noktamızdan en kısa süre içerisinde uzman personelimiz tarafından aracınız hızlı , detaylı temizliği  ve tüm kontrolleri yapılmış  bir şekilde  sorunsuz olarak teslim edilir.
Araçlarımızın Tamamında Rent a Car Kasko Mevcuttur ve araç segmentine göre muafiyet uygulanmaktadır. Kiralama adımının son penceresinde kirala sözleşmesinden araç grubunuza göre muafiyet tutarlarını görebilirsiniz.
Araçlarımızın her türlü periyodik ve teknik bakımları Markanın yetkili servisleri tarafından aksatılmadan yapılmaktadır buna rağmen bir problem anında yada Kiralık arabanın arızalanması durumunda Türkiye genelinde 7/24 ücretsiz yol yardım hizmetimiz vardır. Arızalı araç eğer yola devam edemeyecek durumda ise, araç servise çekildikten en geç 24 saat içerisinde arızalı araç yerine benzer araç tedarik edilir.
Rent a Car Kaskolu araçlarda maalesef Yedek araç hizmeti bulunmamaktadır. Kaza durumunda Karşı tarafın%100 kusurlu olması durumunda şirket insiyatifi dahilinde araç verilecektir.
%100 Kusurlu olmanız durumunda Rent a Car Kasko Muafiyetini ödeme durumunda kalacağınız gibi aracın çalışamayacağı gün sayısı kadar kira bedeli ödemeniz gerekmektedir.
Araçlarımızın hepsi şirketimiz adına kayıtlı, Rent a car kaskolu, yasal kiralık araçlardır.. Hizmetimiz  tamamen  Yasal ve kurumsaldır. 5050 m2 Plaza  alanında  hizmet veren Kayserinin Önde Gelen firmalarındanız. Türsab Kayıtlı Seyahat ve Turizm acentesi olarak hizmet vermekteyiz.
Araçlarımızda Km sınırlaması mevcuttur kiralama esnasında ve rezervasyon sırasında kira sözleşmesi alanında geçerli araç grubuna göre km limitlerimizi görebilirsiniz.
Kiralamış olduğunuz aracı kiralama süresi bitiminde belirttiğiniz saat’te yada uçağınızın kalkışından 1 veya 2 saat önce havalimanı otopark kısmında sizi bekleyen yetkili personelimize maximum 5 dk'lık süre içerisinde teslim edebilirsiniz.
Whatsapp Telefon